szkoły, studia, uczelnie, kierunki studiów, edukacja

Światowy konkurs plakatu

phoca_thumb_m_skpDo 31 stycznia 2009 r. można nadsyłać prace w ramach Światowego Konkursu Plakatu dla studentów. Konkurs organizuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy IAA we współpracy z agencją reklamową Dentsu Inc.
Celem projektu jest wsparcie Organizacji Narodów Zjednoczonych w działaniach na rzecz przeciwdziałania zmianom klimatu. Ma on propagować ekologiczne postawy i zainteresować młodych ludzi problemem wpływu zmian klimatycznych na środowisko i codzienne życie każdego z nas.
 
Młodzi twórcy w swoich pracach podejmą temat zmian klimatycznych i ich wpływu na środowisko. Zwycięzcy zaprezentują swoje prace na międzynarodowych wystawach, natomiast wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają certyfikaty.
 
Prace mogą nadsyłać studenci kierunków związanych z komunikacją reklamową oraz uczelni artystycznych.
 
W skład regionalnych i światowych jury wchodzą dyrektorzy kreatywni i eksperci ze świata reklamy, którym przewodzi Marcio Moreira z McCann Worldgroup.
 
Krótka lista zwycięzców z poszczególnych kontynentów zostanie przekazana do światowego jury, które wyłoni głównego zwycięzcę w maju 2009 r. Oficjalna ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w lipcu 2009 r.  
 
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.iaaglobal.org.
 
źródło: mediarun.pl

Copyright 2010-2013 www.Edukacja.org

Top Desktop version