szkoły, studia, uczelnie, kierunki studiów, edukacja

Atrakcje na Poznań Maraton

Uczestników tegorocznej edycji czeka wiele nowości przygotowanych przez organizatorów poznańskiego maratonu. Na stronie internetowej trwa jubileuszowy koszyk konkursowy, nowa trasa maratonu już czeka, będzie atrakcyjny pakiet startowy w którym m.in. jubileuszowa koszula, upominki od tegorocznych sponsorów imprezy.... oraz wiele innych atrakcji o których już wkrótce.
 
czytaj więcej na NaZdrowie.Edukacja.net
 
 
 
 
Każdy uczestnik maratonu przy zgłoszeniu do 10 października br. otrzyma numer startowy, na którym nadrukowane będzie jego imię i nazwisko. Zastosowanie imiennego numeru startowego pozwoli wyróżnić zawodników i sprawi, że będą czuli się wyjątkowymi uczestnikami tegorocznej edycji. Publiczności umożliwi to imienny doping na trasie maratonu, dzięki czemu będą doceniali trud i wysiłek każdego zawodnika z osobna.
 
Na odwrocie każdego numeru startowego znajdują się rubryki, których wypełnienie nie jest obowiązkowe, ale ważne ze względów bezpieczeństwa. Wypełnione rubryki przydatne będą odpowiednim służbom medycznym w przypadku np. złego samopoczucia na trasie maratonu.
 
Start
11 października 2009
godz 10:00
ul. Abpa A. Baraniaka
Poznań – Malta

Copyright 2010-2013 www.Edukacja.org

Top Desktop version