szkoły, studia, uczelnie, kierunki studiów, edukacja

Konkurs na najciekawsze publikacje

phoca_thumb_s_eid_konkursRozpoczął się „Wakacyjny konkurs na najciekawsze publikacje o edukacji”. Skierowany jest do osób, które chcą dzielić się wiedzą i poglądami na temat różnych wymiarów edukacji. Tym, którym jakość kształcenia w Polsce nie jest obojętna portal eid.edu.pl stwarza możliwość opublikowania swej opinii i wygrania wysokiej nagrody pieniężnej.
 
Od 1 lipca do 30 września wszystkie publikacje, które ukażą się na portalu, będą podlegały ocenie konkursowej. Oceniać będą członkowie społeczności EiD. Autorzy dziesięciu najciekawszych publikacji otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne. Trzy pierwsze miejsca to kolejno 2 000, 1 000 i 500 zł.
 
 
Aby opublikować tekst trzeba dołączyć do grona społeczności Eid.edu.pl i zarejestrować się na portalu. Rejestracja jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi późniejszymi kosztami ani zobowiązaniami dla użytkownika.
 
Nie ma określonej formy i tematu publikacji, co pozwala każdemu uczestnikowi pisać o tym w czym czuje się najlepiej. Może to być dowolny tekst o edukacji w Polsce i na świecie. Proponowane kategorie tematyczne to: nowoczesna edukacja/pokolenie Y, pedagogika/dydaktyka, konspekty lekcji, awans zawodowy, projekty edukacyjne/scenariusze imprez, pedagogika specjalna, przemówienia, recenzje, case study, testy i konkursy, akty prawne z komentarzami, raporty i badania, twórczość własna. To użytkownik decyduje czy publikacja należy do jednej z zaproponowanych kategorii czy kwalifikuje się do kategorii ogólnej „Inne”. Katalog kategorii nie jest zamknięty. Użytkownicy mogą również zgłaszać swoje propozycje.

Poza nagrodami pieniężnymi została przygotowana dodatkowa pula nagród rzeczowych.
 
Centrum EFEKTY wraz z "INFORMATOREM EDUKACJA" i portalem www.Edukacja.net i objęło Konkurs patronatem medialnym.
 
 
Więcej informacji na www.eid.edu.pl.  

Copyright 2010-2013 www.Edukacja.org

Top Desktop version