szkoły, studia, uczelnie, kierunki studiów, edukacja

SWPS pomaga maturzystom!

phoca_thumb_s_swpslogoMaturzyści i wszystkie osoby zainteresowane Wiedzą o Społeczeństwie mogą wziąć udział w warsztatach "WOS jest łatwy, czyli jak zdać maturę". Zajęcia odbędą się w piątek, 17 kwietnia, w godzinach 16.00 - 18.00 w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. 

Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Ich organizatorem jest Katedra Nauk Politycznych SWPS. 

Podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak łatwo i skutecznie uczyć się WOS-u, jak uporządkować materiał i zapanować nad nim, a także jak w życiu codziennym szukać prostych ilustracji dla wyjaśniania z pozoru skomplikowanych teorii i schematów. 

Jak informuje uczelnia, warsztaty będą okazją do zanalizowania, jak działa demokracja, a także poszukania odpowiedzi na pytanie czy współczesne państwa opierają się na umowie społecznej oraz po co są wybory i dlaczego warto na nie chodzić. 

Zajęcia poprowadzą: dr Krzysztof Cebul, specjalizujący się w interpretacji danych jakościowych, systemach politycznych i historii myśli politycznej; dr Mikołaj Cześnik, który bada zachowania wyborcze i mgr Agnieszka Durska, która specjalizuje się w zagadnieniach współczesnego nacjonalizmu i ewolucji tożsamości narodowej w ponowoczesnym świecie. 

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Warsztaty "WOS jest łatwy, czyli jak zdać maturę", odbędą się piątek, 17 kwietnia, w godz. 16.00-18.00, w siedzibie SWPS przy ul. Chodakowskiej 19/31 - sala 342. EKR 

źródło: PAP - Nauka w Polsce

Copyright 2010-2013 www.Edukacja.org

Top Desktop version